BUTTERFLY TWISTS to brytyjska marka, która zgodnie z angielską mentalnością,  łączy w sobie styl, komfort i panujące w modzie trendy.

Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu obuwia, które jest dostępne na rynku za przystepną cenę, a jednocześnie jest praktyczne, modne i trwałe. Opatentowana podeszwa jest oddychajaca, antybakteryjna, antygrzybiczna, antypoślizgowa, bardzo elastyczna i bardziej odporna na ścieranie się podczas użytkowania. Materiał z którego wykonano podeszwę jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska. Bogate wzornictwo i ciągłe ulepszanie produktu sprawiło, że obuwie tej marki znalazło miliony wielbicielek na całym świecie.

Powstanie BUTTERFLY TWISTS zapoczątkowane  zostało przez czwórkę przyjaciół w 2009 roku.Dzięki realizacji ich marzeń i celów marka w krótkim czasie stała się bardzo znana w UK, gdzie jest sprzedawana w najbardziej renomowanych sklepach z obuwiem oraz jako dodatek w butikach z markową odzieżą. Po sukcesie na rynku brytyjskim BUTTERFLY TWISTS rozpoczęło ekspansję na rynek zagraniczny, gdzie marka została odebrana bardzo pozytywnie i jest teraz dostępna w większości krajów na świecie, między innymi w USA , we Włoszech, Filipinach, Japonii, Południowej Afryce oraz oczywiście w całej Europie.....a teraz również w Polsce.

JESTEŚMY WIĘC PEWNI, ŻE I W POLSCE BUTTERFLY TWISTS PODBIJE SERCA WIELU KOBIET !!!

  

          


                                   

                          


Copyright © 2018 Butterfly Twists Sklepy internetowe: